قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به تفکیک تولید کشور در زیر موجود است ولی لازم بذکر است که در قیمت این درب ها مواردی تاثیر گذار است که آن را نیز در زیر به تفکیک توضیح می دهیم.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک به مواد استفاده شده، موتور درب ها و اندازه درب ها بستگی دارد برای اطلاع دقیق از قیمت باید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی

درب های شیشه ای تولید شده در کشور بین قیمت ۶ تا ۷ میلیون تومان بفروش می رسند البته این قیمت بستگی به نوع موتور، جنس شیشه و فریم و همچنین ارسال و نصب دارد.

البته در انتهای فاکتور نیز مانند تمامی اجناسی که فروش می روند ارزش افزوده نیز به مبلغ قابل پرداخت اضافه می شود.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ایتالیا ، چک ، اسپانیا

قیمت فروش درب شیشه ای اتوماتیک که در کشورهای اروپا شرقی تولید می شوند که اکثر این تولیدکنندگاه کشورهای ایتالیا، چک و اسپانیا هستند بین ۷ الی ۹ میلیون تومان در بازار ایران بفروش می رسند. البته خرید درب های خارجی مشکلی نیز دارد که در صورتی که این درب ها دچار نقص شوند تعداد افراد کمی هستند که بتوانند بصورت کامل این درب ها را تعمیر کنند. با خرید درب های تولیدی داخل دیگر با این مشکل روبرو نخواهید شد.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای آلمانی ، سئوییس ، سوئد

قمیت فروش درب های تولید شده در اروپا غربی بین ۸ الی ۱۰ میلیون تومان می باشد، می توان گفت بهترین برند ها و تولیدات در این صنعت تولیدات این کشورها هستند.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای چینی ، تایوانی و ترک

قیمت فروش تولیدات آسیایی بین ۵ تا ۸ میلیون می باشد که در بین این کشورهای تولید کننده معمولا درب های ترک از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

البته لازم بذکر است که قیمت های حدودی گفته شده در این صفحه برای درب های معمولی اتوماتیک شیشه ای هستند و البته قیمت دلار روز نیز در این قیمت تاثیر مستقیم دارد، در زمانی که این مقاله نوشته می شود حدود قیمت دلار ۴۵۰۰ می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای می توانید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

جستجوهای مربوط به قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب کشویی شیشه ای دستی

قیمت درب شیشه ای دستی

درب شیشه ای لولایی

قیمت درب اتوماتیک لابل

قیمت درب شیشه ای ساده

قیمت درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای کشویی

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star